Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 4. 3. 2020

  1. Město Újezd u Brna ve spolupráci s Kulturně-školskou komisí srdečně zve děti a jejich rodiče na divadelní představení POHÁDKY ZE ŠPALÍČKU, které se uskuteční v neděli 8. března od 15:30 hodin v sále Na Rychtě. Pohádkové představení s loutkami bude plné písniček, do kterých se mohou zapojit i děti. Vstupné na místě pro dospělé 50 Kč, pro děti zdarma.
  2. Oznamujeme občanům, že byl nalezen svazek klíčů a dioptrické brýle. Kdo uvedené věci postrádá, nechť si je vyzvedne na služebně městské policie.
  3. MUDr. Jonasová oznamuje, že dne 6. 3. 2020 nebude ordinovat. Zastupuje ji MUDr. Šafránková Libuše, Komenského 10, budova S pasáže v Sokolnicích.
  4. Vážení příznivci společenské zábavy, SK Újezd u Brna pořádá tradiční plesovou zábavu. Již 25. ročník se uskuteční v obecním domě „Na Rychtě“ 7. března od 20:00 hodin. K tanci a poslechu zahraje skupina Slimáci. Občerstvení je zajištěno. Připravena bude bohatá tombola a skladby na přání z repertoáru kapely. Vstupenky v předprodeji v hodnotě 100 Kč jsou k dispozici v prodejně Textilu Stáňa na ulici Školní.

INZERCE

  • Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice bude prodávat každý čtvrtek v 8:30 hod. na obvyklém prodejním místě, ČERSTVÉ KUŘECÍ, VEPŘOVÉ A HOVĚZÍ MASO, TRADIČNÍ UZENINY, UZENÁ MASA A SPECIALITY.