Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 31. 5. 2021

  1. Město Újezd u Brna vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce stavební referent/referentka města Újezd u Brna – zástup za mateřskou dovolenou. Požadujeme středoškolské vzdělání s maturitou, obor se stavebním zaměřením výhodou, znalost práce na PC a bezúhonnost. Náplní práce je výkon státní správy a samosprávy, zajišťování dokumentace průběhu územně plánovacích procesů, styk s katastrálním úřadem a další činnosti. Více informací najdete na úřední desce.
  2. Městská policie informuje, že byl v neděli 30. května, na autobusové zastávce na ulici Nádražní nalezen mobilní telefon. Majitel si ho může vyzvednout na služebně MP na ulici U Hřiště 966, případně je možné volat na telefon 602 500 584. Dále MP informuje, že se stále nikdo nepřihlásil o nalezený červený batoh, dětský batoh a sadu ráfků jízdního kola.
  3. V období od 2. do 14. června budou pracovníci VaK Vyškov provádět odečty vodoměrů. V případě nepřítomnosti nalepte na viditelné místo cedulku s aktuálními stavy.
  4. Připomínáme všem majitelům psů, aby důsledně odklízeli exkrementy po svých mazlíčcích. Je to povinnost každého chovatele!

                                                          INZERCE

  1. ADOSA a.s., provozovna Židlochovice nabízí širokou nabídku skútrů, motocyklů a elektrokol za výhodné ceny, včetně servisu. Nečekejte na zdražení a přijďte se podívat.
  2. Firma Gamartis s.r.o. hledá posilu do týmu na pozici Operátor/ka vstřikolisu, pozice pro HPP i DPP. Náplň práce: obsluha vstřikolisu, kontrola a balení plastových výrobků a jiné. Práce na třísměnný provoz. Místo výkonu práce: Žatčany 60. Kontakt pro uchazeče 733 120 421 nebo personalni@gamartis.cz.
  3. Společnost Čegan s.r.o. Šlapanice, výroba plastových dílů do automobilového průmyslu hledá zaměstnance na HPP na pozice: kontrolor kvality, operátor ve výrobě, uklízeč/ka, správce areálu a budov, úklid lisovny za použití strojního vybavení.  Práce na HPP, vhodné i pro OZP. Více informací naleznete na vývěsce města a na webových stránkách www.cegan.cz.
  4. Soukromá firma ROKUP bude zítra, 1. června po 11 hodině prodávat u hřiště: nosné kuřice za 180 Kč, krmivo s léčivem pro slepice a králíky 20kg za 235 Kč, vitamínové doplňky pro drůbež a dále vykupuje králičí kůže za 10 Kč/ks.
  5. Drůbežárna Prace bude zítra, 1. června v 9 hodin prodávat na obvyklém místě kuřice, chovné kohouty, slepice ve snášce, brojlerová kuřata, káčata, husokačeny Mulard, housata, krůty, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky a dále pak vykupovat králičí kožky za cenu 10 Kč/ks.
  6. Soukromý prodejce oznamuje občanům, že bude zítra, 1. června od 12 hod. prodávat u budovy pošty jahody, maliny, borůvky, sladký hrášek a rajčata. Zdrží se do vyprodání zásob.