Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 30.6.2021

  1. Na trase mezi hostincem U Paseků a DPS je poškozené vedení kabelové televize. Zítra proběhne přesná lokalizace závady a následně její odstranění. Situaci intenzivně řešíme, děkujeme za vaši trpělivost.
  2. Zítra 1. července 2021 oficiálně začíná sbírka Kola pro Afriku. Podpořte dobrou věc a své staré či nepoužívané kolo přivezte na sběrná místa, buď do areálu u sběrného dvora v provozní době, nebo po telefonické domluvě na čísle 602 500 584 na služebnu městské policie. Odvoz kol na sběrná místa zajišťuje vždy jejich majitel. Připomínáme, že sbíráme pouze pojízdná kola.
  3. MUDr. Jana Kudrnová oznamuje, že má do 9. 7. 2021 dovolenou. Ve dnech 7. 8. a 9. července bude v ordinaci přítomna zdravotní sestra. Pouze akutní případy ošetří po telefonické domluvě MUDr. Jana Godavová.
  4. V Telnici zítra začíná tradiční Filmové léto. Kinematograf bratří Čadíků uvede ve čtvrtek 1. července film Meky, v pátek 2. července snímek Havel a v sobotu 3. července komedii 3 Bobule. Filmy budou promítány na parkovišti u Sokolovny, začátky jsou vždy ve 21:30.

INZERCE

Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice oznamuje občanům, že bude prodávat tento čtvrtek od 8:30 hod. na obvyklém místě, ČERSTVÉ KUŘECÍ, VEPŘOVÉ A HOVĚZÍ MASO, TRADIČNÍ UZENINY, UZENÁ MASA A SPECIALITY. V příštím týdnu prodejce nepřijede z důvodů dovolené.

Ve čtvrtek přijede pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami, v čase 8:30 – 9:00 hod. Přijďte si vybrat ze široké škály sortimentu. V příštím týdnu prodejce nepřijede z důvodů dovolené.

Zelenina Juvita Uherský Brod bude zítra ve čtvrtek od 13:30 do 13:40 hod. prodávat jahody, nové brambory ze Znojma, meruňky, slovenská rajčata, papriky a okurky. Dále prodává cibuli, nový česnek, hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu.

Pan Synek z Vacenovic bude zítra u hřiště od 10:30 do 11 hod. prodávat jablka Golden a Fuji, 20 – 24 Kč/kg, včelí med 170 Kč/kg a nové brambory 16 Kč/kg.