Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

HLÁŠENÍ 3.4.2020

 1. Vážení spoluobčané, nakládání s odpadem v době nouzového stavu a karantény, má svá zvláštní pravidla, protože odpad může být zdrojem přenosu infekce. Dbejte proto na maximální míru ochrany a osobní hygienu při nakládání s odpady. Použité roušky, rukavice a kapesníčky ukládejte do plastového pytle. Ten odkládejte uzavřený do směsného komunálního odpadu. V žádném případě jej nedávejte do tříděného sběru.
  Žádné odpady NEODKLÁDEJTE mimo kontejnery a popelnice.
  Pokud nejste nakaženi ANI V NAŘÍZENÉ karanténě – nakládejte se svými odpady jako doposud – třiďte odpady tak, jak jste zvyklí.
  Osoby v karanténě odpad nyní NETŘÍDÍ! Hrozil by přenos infekce.  Jste-li v karanténě, odkládejte veškeré odpady do pevného plastového pytle, případně do dvou slabších pytlů. Po naplnění (nejpozději však do 24 hodin) pytel pevně zavažte a na povrchu ošetřete dezinfekčním prostředkem. Poté jej můžete odložit do popelnic a kontejnerů na směsný odpad.
  Vážení spoluobčané, všichni se snažme minimalizovat celkový objem a množství odpadů, které není v současné době nutné produkovat. Chovejme se zodpovědně nejen sami k sobě a svému okolí, ale také ke všem lidem, kteří pro nás nakládání s odpady zajišťují.
  Za Vaše zodpovědné chování v této nelehké době Vám děkujeme.
 2. Domov u Františka oznamuje, že dnem 3. dubna 2020 vstupuje do dobrovolné preventivní karantény s nepřetržitou přítomností části zaměstnanců, a to ve dvou čtrnáctidenních turnusech. Cílem je zamezit každodenním příchodům zaměstnanců z vnějšího prostředí. V současné době jsou všichni klienti i zaměstnanci domova zdravotně v pořádku. Tuto formu preventivního opatření je možné realizovat pouze díky loajálnímu a profesionálnímu přístupu zaměstnanců Domova u Františka.
 3. Městský úřad Újezd u Brna oznamuje, že od 30. března do 7. června 2020 bude z důvodu realizace stavby probíhat uzavírka silnice č. II/418 v k.ú. Újezd u Brna. Provoz bude veden po silnici č. II/416 přes Hostěrádky – Rešov, Šaratice a dále po silnici č. III/4166.
 4. Společnost Gamartis s.r.o. hledá pracovníka pro Úklid kancelářských a nevýrobních prostor na dohodu o provedení práce. Pracovní doba je 2-3x týdně cca 3-4 hod. dle domluvy. Adresa pracoviště: Žatčany 60. V případě zájmu volejte telefonní číslo  737 241 731, další kontakty najdete na  webových stránkách: www.gamartis.cz