Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 3. 1. 2022

  1. Město Újezd u Brna ve spolupráci s KŠK srdečně zve na Tříkrálový koncert, který se uskuteční v neděli 9. ledna 2022 v 17 hodin v kostele sv. Petra a Pavla. Na koncertě vystoupí Martino Hammerle-Bortolotti a smíšený pěvecký sbor MELODIE. Organizátoři žádají o dodržování aktuálně platných mimořádných opatření, a to zejména možné účasti pouze očkovaných proti nemoci Covid-19 nebo ve lhůtě 180 dní po prodělání nemoci.
  2. Město Újezd u Brna žádá občany, aby byly všechny popelnice s komunálním odpadem nachystány ke svozu již ve středu večer. Nová svozová firma upřesní dny svozů pro konkrétní ulice, až po prvním svozu. Děkujeme za pochopení. Žluté pytle na vytříděný plast budou tentokrát rozdány do domovních schránek nejpozději ve středu 5. 1. 2022, a to včetně informace, jaký plast je možné do žlutých pytlů vytřídit.
  3. Město Újezd u Brna oznamuje občanům, že svozy vánočních stromků proběhnou 10. a 17. 1. 2022.
  4. Město Újezd u Brna žádá občany o vyplnění dotazníku, který byl přiložen v prosincovém zpravodaji. Tento dotazník je možné vyplnit i on-line na webových stránkách města.

                                                  INZERCE

  • Firma Elektro Spáčil zahajuje novoroční výprodej zboží. Nabídka platí do vyprodání zásob. Bližší informace na prodejně.