Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 29. 10. 2020

  1. Vážení občané, s ohledem na usnesení vlády ČR ze dne 22. 10. 2020 o zákazu volného pohybu osob a s ohledem na zhoršující se epidemiologickou situaci v zemi zavírá Město Újezd u Brna všechna dětská hřiště, workoutové hřiště, venkovní knihovnu, pergolu na Rychmanově a posezení za hřbitovem. Děkujeme za pochopení.
  2. Městská policie upozorňuje občany, že byla na hřbitově zjištěna krádež květin. Žádáme tedy občany, aby si na své věci dávali pozor. Pokud si všimnete někoho podezřelého, volejte městskou policii na tel. 602 500 584 nebo linku 158.
  3. Školní jídelna při ZŠ Újezd u Brna oznamuje všem strávníkům, že od pondělí 2. 11. 2020 bude opět v provozu. Obědy pro důchodce je možno odebírat do vlastních jídlonosičů. V případě zájmu je nutné obědy objednat v pátek v kanceláři vedoucí školní jídelny nebo na tel. 544 254 088.

INZERCE

  • Firma HDP Trading s.r.o. se sídlem v Otnicích přijme do provozu kovovýroby pracovníka do trvalého pracovního poměru na obsluhu pásové pily na kov. Požadujeme praxi v oboru. Dále přijímají zámečníky pro sestavování ocelových konstrukcí. Požadavek: praxe + nutná znalost výkresové dokumentace. A dále svářeče pro svařování metodou MIG. Požadavek praxe v oboru. Nabízíme nadstandardní platové podmínky. Kontaktní osoba: Ing. Petr Pokorný, tel. 774 429 479.
  • Společnost STAREX přijme do pracovního poměru: řidiče s profesním průkazem a řidičským oprávněním B+C+E+T a skladníka do stavebnin. Možno brigádně, dohodou nebo na HPP. Podmínkou je znalost v profesi, příslušná a řidičská oprávnění a zkoušky. Nástup možný ihned. Volejte na tel. 602 790 267, životopis zasílejte na e-mail sekretariat@starex.cz.