Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 27. 8. 2021

  1. Sbor dobrovolných hasičů ve spolupráci s městem zve všechny děti a nejen je na Rozlučku s prázdninami, která se bude konat zítra od 13 hod. u rychmanovského rybníku. Náplní této akce budou různé sportovní a dovednostní úkoly, nejen pro děti, opékání špekáčků a nábor nových členů mládeže i dospělých. Bude vystavena také technika zásahové jednotky. Občerstvení zajištěno.
  2. Město Újezd u Brna oznamuje občanům, že z důvodu konání akce „Poslední prázdninová jízda“, bude dne 29. 8. 2021 v době od 7 do 22 hod. uzavřena ulice U Parku z obou stran. Děkujeme za pochopení.

                                    INZERCE

  • KOBERCE TREND mají mimořádnou akci mínus 25% na všechno zboží! Pouze  do soboty 28. 8. 2020. Přesvědčte se o skvělých cenách na koberce, pvc, vinyl a další sortiment v prodejně Koberce Trend Brno.
  • Úklidová firma hledá brigádníka na úklid vlakové zastávky v Újezdě u Brna. Vhodné pro OZZ nebo důchodce na DPP. Jedná se o vynesení koše a úklid čekárny a perónu 2-krát týdně. Nabízí 100 Kč/hod. V případě zájmu volejte na tel. 776 673 485.