Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

HLÁŠENÍ 26.3.2020

  1. Potraviny Na radnici a U koníčka oznamují, že k dnešnímu dni byl spuštěn e-shop na potravinyujezd.cz . Vaše objednávky Vám rádi připravíme k vyzvednutí na prodejně nebo zdarma přímo rozvozem na Vaši adresu. Platba je možná kartou, stravenkami, nebo hotově.
  2. Provozovatel kabelové televize 3C spol. s r. o. informuje o zprovoznění kanálu ČT3 v naší síti. Stanici naladíte na 12. kanálu v multiplexu vysílaných stanic ČT v HD kvalitě.  Pokud potřebujete s naladěním kanálu pomoci, volejte panu Stanislavu Krečiříkovi, tel.: 720 366 062.
  3. V pátek 27. března v době od 8 do 10 hodin budou v městské knihovně vydávány roušky těm, kteří si je ještě nestihli z různých důvodů zabezpečit. Pokud tedy potřebujete ještě další roušku nebo doposud Vám nebyla dodána, obraťte se v uvedeném čase na zaměstnankyně knihovny osobně nebo na telefonu: 725 915 076. Současně můžete k objednání roušky, zabezpečení nákupu či jiné výpomoci i nadále využívat telefonní číslo: 725 171 859.
  4. Ministerstvo zdravotnictví ČR vydalo pokyn, a to z důvodu zamezení šíření paniky a možnosti dezinformací a veřejného lynče velké skupiny občanů a jejich rodinných příslušníků. Tento pokyn byl vydán dne 21. 3. 2020 ke sjednocení postupu všech krajských hygienických stanic v ČR v poskytování informací o onemocnění COVID-19 pro veřejnost a média. Krajská hygienická stanice Jihomoravského kraje se tímto pokynem řídí a vydává informace ve stanovené struktuře, tedy počty dle okresů a věku infikovaných osob. Tyto informace jsou zveřejňovány na khsbrno.czhttps://koronavirus.jmk.cz . Veškeré informace pro veřejnost jsou exkluzivně uváděny na stránkách MZ ČR zde: https://onemocneni-aktualne.mzcr.cz/covid-19.
  5. LILA Domov pro postižené děti Otnice,p.o. přijme do hlavního pracovního poměru vyučenou kuchařku. Nabízíme různé zaměstnanecké benefity, 25 dnů dovolené, zdravotní volno apod.  Nástup možný ihned. Zájemci  se mohou hlásit přímo v domově na adrese Boženy Němcové 151, Otnice, mailem lila@lila.cz nebo  telefonicky na čísle 544240032.
  1. Distribuce 5plus2 oznamuje, že 27.3. opět obnoví dodávku a tiskovina bude opět k dispozici před radnici na obvyklém místě.
  2. Společnost Gamartis s.r.o. hledá pracovníka pro Úklid kancelářských a nevýrobních prostor, na dohodu o provedení práce: Pracovní doba: 2-3x týdně cca 3-4 hod. dle domluvy. Adresa pracoviště: Žatčany 60. V případě zájmu volejte telefonní číslo  737 241 731, další kontakty najdete na  webových stránkách: www.gamartis.cz