Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

HLÁŠENÍ 22. SRPNA

  1. V souvislosti s přípravou rekonstrukce silnice II/418 Újezd u Brna – Otnice vydává stavební referát, případně podatelna Městského úřadu v úředních hodinách povolenky pro vjezd osobních automobilů obyvatelům bydlících na ulicích Rychmanovská, Česká a Na Zámečku. Povolení vjezdu je vydáváno s uvedením státní poznávací značky předmětného vozidla.
  2. Město Újezd u Brna ve spolupráci s KŠK a TJ Sokol Vás dnes srdečně zve na poslední večer letního filmového festivalu, který se koná na hřišti za Sokolovnou. Uvidíte film Bohemian Rhapsody. Začátky představení je ve 20:30 hodin. Občerstvení zajištěno. Pro diváky budou připraveny lavičky, ale pokud máte zájem, můžete si přinést vlastní rozkládací židličku či deku. Vstupné je 60 Kč. Děti do 15 let vstup zdarma.
  3. Sbor dobrovolných hasičů srdečně zve všechny děti a nejen je, Na – Rozlučku s prázdninami. Akce se koná v sobotu, 24. 8. 2019, v 10: 00 hod na fotbalovém hřišti. Náplní této akce budou různé sportovní a dovednostní úkoly, nejen pro děti a opékání špekáčků. Bude vystavena také technika zásahové jednotky. Občerstvení je zajištěno.
  4. Město Újezd u Brna upozorňuje občany, že jsou ještě volná místa na akci S Rozmarýnou do senátu, která se uskuteční 29. 8. 2019. Odjezd od radnice v 8:00 hodin. Zájemci se mohou hlásit v prodejně M-Boty na Hybešově ulici.
  5. Mateřská škola v Sokolnicích hledá pracovníka na pracovní pozici – uklízečka, pomocná kuchařka, s nástupem od 1. září 2019. Jedná se o zástup za dlouhodobější pracovní neschopnost. Podrobné informace na telefonu 724 947 822. Práce vhodná i pro zdatné důchodce.
  6. Soukromý prodejce bude dne 23. 8. 2019 v 9:00 hodin u budovy pošty prodávat jahody, maliny, borůvky a broskve. Zdrží se do vyprodání zásob.