Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 20.11.2023

  1. Město Újezd u Brna ve spolupráci s komisí pro rozvoj města Vás srdečně zve na druhý, tentokrát předvánoční swap, který se bude konat 25. listopadu od 9 do 15 h v zasedací místnosti městského úřadu. Přinést můžete cokoliv s výjimkou oblečení.
  2. Město Újezd u Brna ve spolupráci s kulturně-školskou komisí zve všechny hodné i zlobivé újezdské děti na besídku s Mikulášem. Tato se uskuteční 03. prosince 2023 v sále kulturního domu Na Rychtě od 16 h. Na akci je nutné nahlášení předem na e-mailu mikulasujezd@gmail.com nebo v Mezigeneračním centru. Přihlašování probíhá od 20. do 30. listopadu 2023 nebo do zaplnění kapacity. Akce je určena výhradně újezdským dětem. Vstupné pro dospělé 100 Kč, děti zdarma. Mikuláš obdaruje všechny přítomné děti.
  3. Městská Jiráskova knihovna Vás zve na cestovatelskou besedu manželů Poulíkových s názvem NORSKO – CESTA NA SEVER, která proběhne ve čtvrtek 23. listopadu v 17:00 hodin v knihovně.
  4. Společnost EG.D bude provádět od 21. listopadu 2023 do 4.prosince 2023 odečty všech elektroměrů. V případě nepřítomnosti můžete zanechat stav elektroměru na viditelném místě.
  • Společnost ZEMOS Velké Němčice hledá pracovníky na pozici noční hlídač v živočišné výrobě na farmy ve Velkých Němčicích a Uherčicích. Jedná se o noční telení krav, péče o tele po narození, přihrnování krmiva. Nabízíme hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz, mzdu v rozpětí 35 až 37 tisíc Kč měsíčně, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na penzijní připojištění, dětskou rekreaci. Očekáváme fyzickou zdatnost pro manuální práci, kladný vztah ke zvířatům, samostatnost, spolehlivost. Nástup možný ihned – informace na telefonech +420 607 006 526 Uherčice, +420 603 483 064 Velké Němčice
  • Společnost ZEMOS Velké Němčice hledá pracovníky na pozici opravář zemědělské techniky do servisu ve Velkých Němčicích. Jedná se o opravy, technickou údržbu a seřizování zemědělských strojů a zařízení. Nabízíme hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, mzdu v rozpětí 35 až 39 tisíc Kč měsíčně, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na penzijní připojištění, dětskou rekreaci. Požadujeme praxi v oboru, řidičský průkaz skupiny B, T, základní znalost práce na počítači, samostatnost, spolehlivost, svářečský a strojnický průkaz je výhodou. Nástup možný ihned – informace na telefonech +420 702 021 049.
  • Skupina historického šermu Buhurt zve turisty, milovníky historie a všechny občany na tradiční Pochod slavkovským bojištěm, který se uskuteční v sobotu 25. listopadu. Vychází se v 8:00 hodin z nádraží Újezd u Brna v doprovodu vojáků v dobové výzbroji a výstroji, trasa je asi 12 km dlouhá a vede kolem kapličky k Mohyle míru, památníku nad Zbýšovem a do Křenovic, kde se končí a vydávají se pamětní listy. U všech zastavení je krátká přednáška o tomto konkrétním místě. Všichni jsou srdečně zváni.