Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 16. 5. 2023

  1. Vážení spoluobčané, město činí další kroky ke zvýšení množství vytříděného komunálního odpadu. Proto byly pořízeny tašky na třídění, které si můžete na základě doložení dokladu o uhrazení poplatku za svoz komunálního odpadu vyzvednout v mezigeneračním centru nebo v knihovně. Tašky budou vydávány bezplatně v počtu jedna sada na jedno číslo popisné, případně jednu bytovou jednotku v bytových domech.
  2. TJ Sokol zve všechny dospělé členy na Výroční členskou schůzi – Valnou hromadu, která se uskuteční v pátek 19. 5. 2023 od 18 hod. v propadlišti na sokolovně. Na programu rekapitulace činnosti a výsledků za rok 2022 a činnost roku letošního. Drobné občerstvení zajištěno.

INZERCE

  • KOBERCE TREND mají mimořádnou akci mínus 25% na všechno zboží! Pouze  od středy 17. 5. 2023 do soboty 20. 5. 2023. Přesvědčte se o skvělých cenách na koberce, pvc, vinyl a další sortiment v prodejně Koberce Trend Brno.
  • Nábytek Mikulík Vranovice oznamuje, že ve dnech 25. až 27. května pořádá DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. Pro návštěvníky bude připraven bohatý program: poradenství designera, představení novinek pro rok 2023, prohlídka výroby, soutěž o hodnotné ceny a další. Během akce platí sleva 10 % na celý sortiment. Na akci srdečně zvou pořadatelé.