Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 13.8.2021

  1. Město Újezd u Brna ve spolupráci s KŠK a TJ Sokol pořádají i letos Letní filmový festival za Sokolovnou. 16. srpna zveme na českou komedii Matky, 17. srpna můžete shlédnout českou pohádku Princezna zakletá v čase, 18. srpna uvidíte americkou krimikomedii Na nože, 19. srpna uvádíme český dobrodružný film Gump a 20. srpna se můžete vypravit na film Šarlatán. Vstup do areálu je od 19.30 hod, začátek promítání je vždy ve 20.30 hod.
  2. Vážení fotbaloví příznivci, po nucené pauze se rozbíhají mistrovské soutěže kopané. Po úvodních remízových zápasech na hřištích soupeřů se ve 2. kole představí újezdské týmy na domácí půdě. V neděli hraje A tým ve 14.30 se Střelicemi a B tým s rezervou Podolí v 17.00 hod. Již v sobotu přivítá v 10.00 dorost Dostu Bystrc.
  3. MUDr. Jana Godavová oznamuje, že od  16.8.2021 do 20.8 2021 bude její ordinace z důvodu čerpání řádné dovolené  uzavřena. Akutní případy (po předchozí telefonické domluvě) ošetří MUDr. Jana Kudrnová.
  4. Památník Mohyla míru ve spolupráci se Středoevropskou napoleonskou společností a Projektem Austerlitz zve na Napoleonské dny, které se uskuteční již tento víkend, v sobotu 14. a v neděli 15. srpna. Součástí bohatého programu bude výcvik vojensko-historických jednotek, přednášky na vojensko-historická témata, dernisáž výstavy Napoleon Bonaparte. Pro děti je připraveno autorské čtení napoleonských pohádek s maňáskem Mohyláčkem nebo rukodělný koutek. Kavárna Mohyla míru nabídne příjemné letní osvěžení. Více informací na www.muzeumbrnenska.cz.