Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 08.03.2024

  1. Město Újezd u Brna ve spolupráci s komisí pro rozvoj města Vás všechny srdečně zve na velký jarní swap, který se uskuteční zítra od 09:00 do 13:00 h v kulturním domě Na Rychtě. Můžete přinést cokoliv, nerozebrané věci budou darovány na charitativní účely.
  2. Město Újezd u Brna ve spolupráci s kulturně-školskou komisí srdečně zve všechny děti a nejen je na představení divadla JAROMÍR s názvem Lampa pana Aladina. Představení se koná 10. března 2024 v 17:00 h v sokolovně TJ Sokol Újezd u Brna. Vstupné pro děti zdarma, dospělý 50 Kč. Těšíme se na Vás.
  3. Město Újezd u Brna oznamuje, že je již otevřena posilovna v multifunkční hale. Veškeré informace najdete na webových stránkách města. Těšíme se na Vaši návštěvu.
  4. Městská policie upozorňuje občany, že v našem městě probíhá blokové čištění ulic. Více informací naleznete na webových a facebookových stránkách města.
  5. Divadelní uskupení Ochotnice vás srdečně zve na interaktivní divadelní drama ze soudní síně TEROR. V neděli 17. března v 18:00 h v sále Na Rychtě v Újezdě u Brna. Přijďte rozhodnout, jak tato divadelní hra skončí. Vstupenky v předprodeji je možné zakoupit v prodejně M-Boty, Hybešova 476, Újezd u Brna. Vstupné 100 Kč.
  6. Domov u Františka Vás srdečně zve na cestovatelskou přednášku manželů Poulíkových na téma „Vietnam, Dubaj“, která se bude konat v pondělí ve 13:30 h.
  7. Divadlo Boleradice Vás zve na představení operetky Na tý louce zelený, která se odehraje v sobotu 9. března 2024 v 19:30 h. Vstupenky je možné rezervovat na webových stránkách divadla www.boleradice-divadlo.cz nebo zakoupit přímo na pokladně hodinu před představením.
  • Firma SUF Trade Těšany 36, přijme řidiče/řidičku, kuchaře/kuchařku do studené kuchyně a pomocnou sílu do kuchyně. Pro více informací volejte na číslo 605 932 083.
  • Drůbežárna Prace bude zítra 09. března 2024 prodávat v 09:00 h na obvyklém místě mladé kuřice a kohouty, roční slepice, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky a dále pak vykupovat králičí kožky za cenu 10 Kč/ks.