Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 01.12.2023

 1. Město Újezd u Brna ve spolupráci s SHM Klub Újezd u Brna srdečně zve na adventní tvoření – výrobu adventních věnců. Adventní věnec si můžete vyrobit v sobotu 2. prosince 2023 od 9 do 12 hodin v sálku na oratoři (Komunitní centrum Dona Boska).
 2. Město Újezd u Brna oznamuje, že kalendáře města na rok 2024 si můžete zakoupit za cenu 99 Kč v mezigeneračním centru, na podatelně městského úřadu nebo v místní Jiráskově knihovně. V kalendáři najdete mimo jiné termíny svozu odpadu.
 3. Oznamujeme občanům, že výdej nádob na tříděný odpad bude od dnešního dne probíhat pouze ve středu od 13:00 do 17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.
 4. Město Újezd u Brna ve spolupráci s kulturně-školskou komisí Vás srdečně zve na rozsvícení vánočního stromu spojeného s vánočními trhy. Rozsvícení proběhne 02. prosince 2023 v parku před radnicí. Trhy budou probíhat od 14 do 18 h a vánoční strom bude rozsvícen v 17 h. Čeká Vás kulturní program, vystoupí děti ze základní a mateřské školy a Vendula Herzánová. V nabídce trhovců bude teplé občerstvení, medovina, svařák, oříšky, sýry, dárkové předměty. Těšíme se na Vás.
 5. Sdělujeme občanům, že z důvodu konání kulturní akce „Rozsvícení vánočního stromu a vánoční trhy 2023“, konané dne 02. prosince 2023 na náměstíčku před radnicí, bude tento prostor před MÚ včetně parkoviště v době od 7 do 22hodin téhož dne uzavřen přechodným dopravním značením. Do ulice Štefánikova (jednosměrná ulice – od městského úřadu) bude umožněn vjezd z ulice Hybešova a do ulice Hybešova je možné vjet z ulice Sušilova nebo V Sádku. Pro parkování vozidel v době konání akce je k dispozici parkoviště za zdravotním střediskem a za budovou Thermotechniky. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné dopravní komplikace. Město Újezd u Brna
 6. Město Újezd u Brna ve spolupráci s kulturně-školskou komisí si pro Vás i letos připravilo adventní hru. Zveme Vás tedy na druhý ročník okénkového kalendáře, kdy se rozsvítí jedno číslo v okně některého z újezdských domů. Stejně jako vloni se 01. prosince rozsvítí jednička, 02. prosince přibude dvojka a na Štědrý den už bude zářit všech 24 oken. U každého čísla si mohou děti vyzvednout papírovou betlémskou postavičku do svého vlastního Betlému. Postavička bude k vyzvednutí v daný den, kdy bude okno rozsvíceno. Okna budou svítit od 16 do 21 h. Mapu jednotlivých stanovišť a více informací se dozvíte v Mezigeneračním centru, nebo na jejich facebooku.
 7. Vodárny a kanalizace Vyškov oznamují, že do 8. prosince 2023 budou v našem městě provádět odečty vody.
 • Vážení spoluobčané, dovolujeme si Vás pozvat na sportovní komponovaný vánoční večer v multifunkční hale dne 10.12.2023. Jedná se gymnastické vystoupení ve dvou blocích s pohádkovou tématikou. Focení s pohádkovými postavami ve fotokoutku. Zahájení akce v 18:00 hodin, vstupné 100 Kč dospělí, 50 Kč děti, předprodej vstupenek v kanceláři Srbská 116/4, Brno, nebo e-mailem na adrese skpmgbrno@email.cz. Těšíme se na Vás.
 • Společnost Kangaroo group Újezd u Brna hledá nového kolegu na pozici Skladník – pracovník do reklamní a polygrafické výroby. Praxe v oboru není nutná, uvítáme i čerstvé absolventy. Práce je vhodná pro muže. Náplň práce: Příjem, kontrola a naskladnění materiálu pro polygrafickou výrobu, evidence skladu, balení hotových výrobků, příprava pro dopravce, manipulace, rozvoz zakázek ke klientům, pomocné výrobní práce. Nabízí: Práci v zajímavém oboru reklamy a polygrafie, jednosměnný provoz od pondělí do pátku s možností pružné pracovní doby, hrazené přesčasy nebo možnost si je vybrat jako náhradní volno, dovolená 4 týdny, po roce další týden volna, přátelský a pracovitý tým, příspěvek na dopravu, mobilní telefon, pet-friendly office, multisport karta.
 • V Elektro Spáčil právě probíhá Black Friday. Nabízí velký výběr vánočního osvětlení a dekorací. Bližší informace na prodejně, nebo právě v probíhajícím letáku. Těšíme se na Vás na prodejně v Újezdu u Brna.
 • Společnost ZM Fruct s.r.o., se sídlem v Holubicích u Brna, nabízí dřevěné brikety od českého výrobce. Brikety jsou z tvrdého bukového a dubového dřeva bez příměsí, mají velmi vysokou výhřevnost a nízkou popelnatost. Do 15. prosince akční cena od 7,90 Kč/kg včetně DPH. Odběr již od 1 balíku/10 kg. Přijďte nás navštívit osobně od úterý do pátku od 9:00 do 16:00 hodin, na adrese Holubice u Brna č. 296, (směrem na střelnici, prodejna před vstupem do areálu). Bližší informace získáte na telefonním čísle 774 818 820.
 • Firma AUTO-BAYER Vás zve na víkend pekelně nízkých cen v sobotu i neděli 2. a 3. prosince 2023. Využijte poslední možnost tohoto roku nakoupit vůz s dvouletým odpisem. Přijďte se podívat na nové i ojeté vozy našich značek. Těšíme se na Vás. Firma AUTO-BAYER.
 • Soukromý prodejce z Vacenovic bude v pondělí 4. prosince v době od 10:30 – 11:00 h prodávat jablka Golden, Gala a Jonagold za 20 – 25 Kč/kg, brambory na uskladnění po 25 kg za 18 Kč/kg, cibule za 18 Kč/kg.