Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 19. 5. 2021

  1. Město Újezd u Brna oznamuje, že se bude dne 24. 5. 2021 od 18:00 hod. v sále Na Rychtě konat 17. zasedání Zastupitelstva města Újezd u Brna.
  2. Městská policie oznamuje, že byl v dopoledních hodinách na ul. Komenského u rychmanovského mostu nalezen pes menšího vzrůstu, bílé barvy s hnědými fleky na hlavě. Pes je čipovaný, ale neregistrovaný. Kdo jej postrádá, může kontaktovat naši městskou policii na tel. 602 500 584.
  3. Ordinace MUDr. Jany Godavové oznamuje, že v nejbližších dnech očekává přidělení vakcíny Moderna. V případě zájmu kontaktujte prosím ordinaci nejlépe formou SMS nebo emailem.

INZERCE

  • Domov u Františka, Újezd u Brna přijme do jednosměnného provozu kuchaře na HPP. Požadujeme výuční list, čistý trestní rejstřík, schopnost týmové práce, smysl pro kvalitně odvedenou práci. Platový tarif dle platné legislativy (NV č. 341/2017 sb.) a další zaměstnanecké benefity. Nástup možný ihned. Bližší informace u paní Rábové na tel. 727 900 747 nebo email: rabova@domovufrantiska.cz.
  • Restaurace U Kostela, Újezd u Brna, přijme zaměstnance na pozici servírka/číšník a pomocné práce v kuchyni a úklid na HPP nebo brigádu. Nástup dle dohody. Praxe není nutná. Bližší informace na tel. 734 575 285 nebopřímo v restauraci ve všední dny od 8 – 14 hod.
  • Kuchyně působící v DPS na ul. Rybářská hledá do svého provozu pomocnou sílu. Vyplácení mzdy po týdnu. V případě zájmu volejte na tel. 773 657 772.
  • Firma Gamartis s.r.o. hledá posilu do týmu na pozici Operátor/ka vstřikolisu, pozice pro HPP i DPP. Náplň práce: obsluha vstřikolisu, kontrola a balení plastových výrobků a jiné. Práce na třísměnný provoz. Místo výkonu práce: Žatčany 60. Kontakt pro uchazeče 733 120 421 nebo personalni@gamartis.cz.
  • Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice oznamuje občanům, že bude prodávat tento čtvrtek od 8:30 hod. na obvyklém místě, ČERSTVÉ KUŘECÍ, VEPŘOVÉ A HOVĚZÍ MASO, TRADIČNÍ UZENINY, UZENÁ MASA A SPECIALITY.

Ve čtvrtek přijede v čase 8.30 – 9.00  hod. pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami.  Přijďte si vybrat ze široké škály sortimentu. Vytvoří Vám dárkový kornout, nebo si můžete vzít něco jen tak na chuť