Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Hlášení 23.6.2021

HLÁŠENÍ Městského úřadu

   23. června 2021

  1. Dříve narození jedinci, kteří mají vážný zdravotní handicap, obtíže s pohybem a nemohou se spolehnout na pomoc příbuzných a blízkých, mohou o dopravu k místním lékařům požádat městskou policii na tel: 602 500 584. Nabídka je určena také handicapovaným občanům. Služba je zpoplatněna částkou 50 Kč.
  2. MUDr. Jana Kudrnová oznamuje, že od 28. 6. 2021 do 9. 7. 2021 bude mít dovolenou. Ve dnech 7. 8. a 9. července bude v ordinaci přítomna zdravotní sestra. Pouze akutní případy ošetří po telefonické domluvě MUDr. Jana Godavová.
  3. V neděli 27. června jsou v našem městě Petropavelské hody! Hodová mše v kostele svatých apoštolů Petra a Pavla bude v 11 hod., průvod stárků od kostela obcí začne ve 14 hod. Požehnání hodů místním farářem Petrem Hoškem před kostelem bude ve 14. 45 hod. Paní starostka předá hodové právo před radnicí v 15.15 hod. a od 15.30 hod. se bude, rovněž před radnicí, tančit verbuňk a vrtěná za doprovodu DH Ištvánci. Těší se na vás Újezdská chasa, akce se koná za podpory Města Újezd u Brna a TJ Sokol Újezd u Brna. Tělovýchovná jednota Sokol oznamuje, že se z důvodů přetrvávajícího zákazu tance a dalších protiepidemiologických opatření bohužel nebude konat tradiční sobotní ani nedělní hodová zábava za Sokolovnou. Děkujeme za pochopení!

INZERCE

Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice oznamuje občanům, že bude ve čtvrtek prodávat od 8:30 hod. na obvyklém místě, ČERSTVÉ KUŘECÍ, VEPŘOVÉ A HOVĚZÍ MASO, TRADIČNÍ UZENINY, UZENÁ MASA A SPECIALITY.

Ve čtvrtek přijede pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami, v čase 8.30 – 9.00  hod. Přijďte si vybrat ze široké škály sortimentu. Vytvoří Vám dárkový kornout, nebo si můžete vzít něco jen tak na chuť.